Kierownicy jednostek podległych


Maria Jaśnikowska

Amelia Kruczek-Szawłowska: 4 stycznia 2016, 15 stycznia 201629 marca 2016.

Barbara Stanek

Aldona Szopa

Anna Zapolska

Bogusław Barszczewski 31 sierpień 2016

Jolanta Ostrowska
      

Alicja Bielak

Aldona Słupska-Czerniak: 30 marzec 2016, 28 kwiecień 2016.

Honorata Klimczak 29 wrzesień 2016
Informacja wytworzona przez dnia 28.11.2016 14:23
Opublikowana przez D. Sowa dnia 28.11.2016 14:23. Odsłon 1724, Wersja 4