OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Kamienna Góra z dnia 19 sierpnia 2015 r. (wygasły...)

OBWIESZCZENIE

 

Wójta Gminy Kamienna Góra

z dnia 19 sierpnia 2015 r.

w sprawie podania do publicznej wiadomości składów obwodowych komisji ds. referendum,

powołanych do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowego

zarządzonego na dzień 6 września 2015 r.

 

Na podstawie art. 13 ust.8 ustawy z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz. U. z2015 r. poz. 318), podaje się do publicznej wiadomości składy obwodowych komisji ds. referendum, powołanych do przeprowadzenia referendum ogólnokrajowego zarządzonego na dzień 6 września 2015 r.

 

 

Nr obwodu

Siedziba Obwodowej Komisji ds. Referendum

Imię (imiona) i nazwisko członka OKW

Miejsce zamieszkania

Funkcja pełniona w Komisji

1

Leszczyniec Nr 100, Centrum Biblioteczno-Kulturalne Filia Biblioteki

Iwona Anna Poręba

Aldona Małgorzata Wójcik

Katarzyna Kwarta

Paulina Łatka

Teresa Kogut

Raszów

Czadrów

Leszczyniec

Przedwojów

Ogorzelec

Przewodniczący

Z-ca Przewodn.

Członek

Członek

Członek

2

Pisarzowice Nr 72, Centrum Biblioteczno-Kulturalne Filia Pisarzowice

Ewelina Odelga

Dominik Paweł Dorabiała

Marek Henryk Krzyszkowski

Andrzej Janusz Zbyszowski

Wioletta Orszulak

Wioletta Maria Świrad

Czadrów

Pisarzowice

Pisarzowice

Janiszów

Raszów

Pisarzowice

Przewodniczący

Z-ca Przewodn.

Członek

Członek

Członek

Członek

3

Przedwojów Nr 43A

Świetlica Wiejska

Cecylia Koszkul

Joanna Oleksiak

Małgorzata Ewa Hałambiec

Teresa Halina Kuś

Marian Kurzyński

Marlena Popławska-Mazur

Katarzyna Grygiel

Wioleta Magdalena Bakszas

Janiszów

Czadrów

Przedwojów

Przedwojów

Przedwojów

Przedwojów

Przedwojów

Kamienna Góra

Przewodniczący

Z-ca Przewodn.

Członek

Członek

Członek

Członek

Członek

4

Ptaszków Nr 49

Szkoła Podstawowa

Waldemar Piotr Rekieć

Wiesława Teresa Dulak

Bożena Julia Kolat

Agata Józefa Wąchała

Angelika Monika Smaga

Dawid Wiktor Kusztal

Szarocin

Dębrznik

Ptaszków

Dębrznik

Przedwojów

Krzeszów

Przewodniczący

Z-ca Przewodn.

Członek

Członek

Członek

Członek

5

Krzeszów ul. Kalwaria Nr 1, Centrum Biblioteczno-Kulturalne

Maria Szara-Szczecina

Monika Kimbort

Marzena Katarzyna Bednarz

Teresa Banach

Natalia Danuta Trojan

Alicja Małgorzata Bielak

Krzeszów

Jawiszów

Lipienica

Ptaszków

Krzeszów

Olszyny

Przewodniczący

Z-ca Przewodn.

Członek

Członek

Członek

Członek

6

Gorzeszów Nr 113

Świetlica Wiejska

Izabela Monika Nagaj

Remigiusz Jarosław Zbrzyzny

Joanna Frączek

Marta Zofia Skoczylas

Przemysław Sobolewski

Kochanów

Krzeszów

Janiszów

Czadrów

Marciszów

Przewodniczący

Z-ca Przewodn.

Członek

Członek

Członek

7

Czadrów Nr 26

Świetlica Wiejska

Dominika Grażyna Zbrzyzna

Anna Władysława Stochmal

Danuta Ziajkiewicz

Stanisława Julia Dłużak

Bronisława Kasprzykiewicz

Tomasz Andrzej Ojer

Krzeszów

Czadrów

Ptaszków

Czadrów

Czadrów

Kamienna Góra

Przewodniczący

Z-ca Przewodn.

Członek

Członek

Członek

Członek

8

Szarocin Nr 1

Dom Pomocy Społecznej

Lucyna Nowak

Jolanta Fecko

Agnieszka Kłos

Stanisław Dłużak

Beata Agnieszka Żmudzińska

Krzeszów

Kamienna Góra

Ptaszków

Czadrów

Przedwojów

Przewodniczący

Z-ca Przewodn.

Członek

Członek

Członek

 

 

Wójt Gminy
/-/ Patryk Straus

powrót...
Brak załączników
Informacja wytworzona przez dnia 20.08.2015
Opublikowana przez D. Sowa dnia 20.08.2015. Wygasa 10.09.2015. Odsłon 1754
Początek strony