BEZPŁATNY TRANSPORT DO LOKALU WYBORCZEGO

BEZPŁATNY TRANSPORT DO LOKALU WYBORCZEGO W DNIU WYBORÓW DO SEJMU RP I SENATU RP ORAZ REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWEGO ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 15 PAŹDZIERNIKA 2023 ROKU

Uprzejmie informujemy, iż na podstawie art. 37f Kodeksu wyborczego Mieszkańcom Gminy Kamienna Góra zorganizowany będzie bezpłatny dowóz autobusami na wybory. W dniu 15 października 2023 roku. 15 października odbędą się wybory do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej oraz referendum krajowego. Mieszkańcy naszej Gminy będą głosować w 14 obwodach głosowania stałych oraz 1 obwodzie do głosowania odrębnym (tylko dla mieszkańców DPS Szarocin). Osiem lokali komisji obwodowych umożliwia głosowanie osobom niepełnosprawnym. Dokładny wykaz okręgów, obwodów i lokali wyborczych znajdą Państwo w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Kamienna Góra w zakładce informacje publiczne .

Aby ułatwić możliwość wzięcia udziału w wyborach, gmina uruchomi transport autobusową, który będzie podwozić do lokali wyborczych mieszkańców poszczególnych miejscowości.

 

 

Z poważaniem

Wójt Gminy Kamienna Góra

/-/Patryk STRAUS

 

 


powrót...
Brak załączników
Informacja wytworzona przez dnia 06.10.2023
Opublikowana przez D. Sowa dnia 06.10.2023. Wygasa 31.03.2024. Odsłon 38
Drukuj treść ogłoszeniaLink otwiera się w nowym oknie
Początek strony